Informacje

Promocje

wizytówki plastikowe oraz przezroczyste

Nowoczesna wizytówka plastikowa to elegancki, trwały i wygodny w użyciu nośnik podstawowych informacji o konkretnej osobie lub firmie – idealny sposób na przyciągnięcie uwagi klientów, na reklamę i promocję świadczonych przez nią usług lub oferowanych produktów. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo najlepszej jakości wizytówki wykonane z trwałych i estetycznych tworzyw sztucznych, w tym efektownie wyglądające ich przezroczyste wersje. Używany przez nas materiał jest znacznie trwalszy niż papier, dzięki czemu tworzonym przez nas wizytówkom nie zagraża wilgoć. Są one również bardziej odporne na typowe uszkodzenia mechaniczne – mniej podatne na rozdarcia, uszkodzenia rogów czy złamania. Druk przezroczystych kart to prosty sposób na zwiększenie prestiżu firmy. Dzięki efektownemu wyglądowi i dużej trwałości zadrukowane plastikowe karty można wykorzystać również w charakterze eleganckich karnetów, kart rabatowych lub promocyjnych czy biletów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru produktów dopasowanych do Państwa specyficznych potrzeb!

wizytówki plastikowe oraz przezroczyste W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • wizytówki plastikowe - grubość - 0,5mm

  Wizytówki Plastic drukowane są na podłożu PVC o grubości 0,5 mm. Materiał ten jest bardzo odporny na zniszczenia, wilgoć i światło słoneczne. Dzięki temu wizytówki wytrzymują dłużej w warunkach, w których zastosowanie papieru nie miałoby sensu. Mogą się świetnie sprawdzić jako różnego rodzaju metki używane na zewnątrz, w kwiaciarniach czy też jako karty wymiany oleju przy silnikach samochodowych. Przy zastosowaniu opcji formatów w połączeniu z opcją dziurkowania zwykłą wizytówkę można w prosty sposób zamienić na kartę informacyjną, metkę, zakładkę do książki czy identyfikator.

 • wizytówki plastikowe - grubość karty kredytowej - 0,7mm

  Wizytówki Plastic drukowane są na podłożu PVC o grubości 0,7 mm. Materiał ten jest bardzo odporny na zniszczenia, wilgoć i światło słoneczne. Dzięki temu wizytówki wytrzymują dłużej w warunkach, w których zastosowanie papieru nie miałoby sensu. Mogą się świetnie sprawdzić jako różnego rodzaju metki używane na zewnątrz, w kwiaciarniach czy też jako karty wymiany oleju przy silnikach samochodowych. Przy zastosowaniu opcji formatów w połączeniu z opcją dziurkowania zwykłą wizytówkę można w prosty sposób zamienić na kartę informacyjną, metkę, zakładkę do książki czy identyfikator.

 • wizytówki przezroczyste (szronione) - grubość - 0,8mm

  Przezroczyste wizytówki drukowane są na matowym podłożu PP o grubości 0,8 mm (grubość zbliżona do karty kredytowej). Materiał ten jest bardzo odporny na zniszczenia, wilgoć i światło słoneczne. Dzięki temu karty wytrzymują dłużej w warunkach, w których zastosowanie papieru nie miałoby sensu. Oprócz standardowego zastosowania jako efektowne wizytówki firmowe sprawdzają się więc też jako luksusowe metki w branży odzieżowej i tekstylnej.

 • wizytówki przezroczyste (całkowicie) - grubość 0,5mm

  Całkowicie przezroczyste wizytówki drukowane są na podłożu o grubości 0,5 mm. Druk może być w pełnym kolorze z dodatkowym kolorem białym. Wizytówki te sprawdzają się więc też jako luksusowe metki w branży odzieżowej i tekstylnej.

Co odróżnia plastikowe wizytówki od ich papierowych wersji?

Umiejętność wyróżnienia się na tle konkurencji to jeden z pierwszych kroków na drodze do odniesienia rynkowego sukcesu. Dzięki eleganckim kartom wykonanym z wysokiej jakości tworzywa sztucznego zyskujemy:

 • prestiż,
 • większe zainteresowanie klientów lub kontrahentów,
 • darmową reklamę,
 • możliwość zapisania się w pamięci osób, z którymi się kontaktujemy.

Sprawdź: 3 powody, dla których plastikowe wizytówki będą niebanalnym sposobem na promocję Twojej firmy

Poza tym w odróżnieniu od tradycyjnych wizytówek papierowych, karty wykonane z tworzyw sztucznych są:

 • trwalsze,
 • odporne na wilgoć,
 • odporne na blaknięcie pod wpływem światła słonecznego,
 • mniej łamliwe,
 • bardziej eleganckie,
 • wyróżniające się nietypowym wyglądem.

Kiedy zainwestować w eleganckie, przezroczyste wizytówki?

Tego typu karty to doskonały wybór dla każdej osoby, która chce się w sposób pozytywny wyróżnić na tle rynkowej konkurencji. Karta o zwiększonej wytrzymałości to także większa pewność, że nie zostanie ona zbyt szybko zniszczona i wyrzucona przez klienta lub kontrahenta. Eleganckie karty z tworzyw sztucznych są zatem dobrym nośnikiem reklamy i skutecznym sposobem na promowanie świadczonych przez zamawiającą je osobę usług lub oferowanych przez nią produktów. Karta z plastiku to prestiż, dzięki któremu klient postrzega daną osobę lub firmę jako bardziej profesjonalną, godną zaufania i szacunku.

Co wyróżnia naszą ofertę?

Poza atrakcyjnym poziomem cen na druk kart wizytowych przezroczystych i tych drukowanych na twardych arkuszach tworzywa sztucznego, naszą ofertę wyróżnia także duża różnorodność dostępnych produktów. Wśród prezentowanych kart znajdą Państwo ich grubsze i cieńsze wersje, a także karty jednokolorowe, wielokolorowe i transparentne. Szczególnie efektownie wyglądają te ostatnie, zwłaszcza w połączeniu z estetyczną grafiką i napisem wykonanym niestandardową czcionką.

Prezentowane modele kart znajdują szerokie zastosowanie w biznesie. Można wykorzystywać je w charakterze kart informacyjnych zawierających podstawowe dane adresowe, karnetów lub kart rabatowych upoważniających do określonych zniżek na zakupy czy ekskluzywnych biletów dedykowanych klientom VIP.