Informacje

Promocje

wizytówki
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wizytówki plastikowe z pcv jak i przezroczyste. Wizytówki plastikowe są bardzo twrwałe, co jest istotną cechą przy częstym użytkowaniu wizytówki. Materiał jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne niż papier. Wizytówki plastikuowe cechujują się dużą sztywnością. Nadają się jednak do większości pop...
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wizytówki plastikowe z pcv jak i przezroczyste. Wizytówki plastikowe są bardzo twrwałe, co jest istotną cechą przy częstym użytkowaniu wizytówki. Materiał jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne niż papier. Wizytówki plastikuowe cechujują się dużą sztywnością. Nadają się jednak do większości popularnych zastosowań.
Więcej

wizytówki W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • wizytówki-standard z folią mat

  Wizytówki standard oferujemy w dwóch formatach: - 90x50 mm - 85x55 mm

 • wizytówki plastikowe oraz przezroczyste

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wizytówki plastikowe z pcv jak i przezroczyste. Wizytówki plastikowe są bardzo trwałe, co jest istotną cechą przy częstym użytkowaniu wizytówki. Materiał jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne niż papier. Wizytówki plastikowe cechują się dużą sztywnością. Nadają się jednak do większości popularnych zastosowań. Pozwalają także na wywarcie dobrego pierwszego wrażenia i pozytywnej oceny, można zastosować je też jako bilety, karnety czy mini zaproszenia.

 • wizytówki na papierze ozdobnym
  wizytówki na papierze ozdobnym. Po naciśnięciu "wyślwietl" można wybrać papier ozdobny
 • wizytówki wypukłe

  "Druk wypukły" uzyskiwany jest przez lakierowanie selektywne specjalnym puchnącym lakierem przeźroczystym, który po zalakierowaniu miejscowo zwiększa swoją objętość. Wizytówki oferujemy w dwóch formatach: - 90x50 mm

 • wizytówki z kolorowym środkiem

  Wizytówki z kolorowym środkiem (brzegami) są wyjątkowo efektowne bardzo sztywne. Wewnętrzna warstwa wizytówek to papier barwiony w masie, dostępny w różnych kolorach.