kalendarze trójdzielne

Informacje

Nowe produkty

Promocje

kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne to idealna forma reklamy . Bardzo popularna i atrakcyjna forma całorocznej reklamy. Kalendarze trójdzielne posiadają kalendarium z imieninami i numerami tygodni to najpraktyczniejsze rozwiązanie w każdej firmie. Miejsce na reklamę to nie tylko główka jak w klasycznym kalendarzu trójdzielnym, ale również przestrzeń pomiędzy...

Kalendarze trójdzielne to idealna forma reklamy . Bardzo popularna i atrakcyjna forma całorocznej reklamy. Kalendarze trójdzielne posiadają kalendarium z imieninami i numerami tygodni to najpraktyczniejsze rozwiązanie w każdej firmie. Miejsce na reklamę to nie tylko główka jak w klasycznym kalendarzu trójdzielnym, ale również przestrzeń pomiędzy kalendariami jak i na dole - pod kalendariami.

Więcej

kalendarze trójdzielne W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • kalendarze trójdzielne - lux - model I

  UWAGA!!!  Do terminu realizacji należy dodać 2 dni robocze

  Kalendarze trójdzielne lux posiadają główkę wypukłą. Druk całości kalendarza (zarówno główka jak i plecki) wykonywane są w pełnym kolorze. Wymiar całego kalendarza 35x73,7cm. W przypadku innych ilości lub wymiarów kalendarzy trójdzielnych prosimy o kontakt.

 • kalendarze trójdzielne - lux - model III

  Kalendarze trójdzielne lux posiadają główkę wypukłą. Druk całości kalendarza (zarówno główka jak i plecki) wykonywane są w pełnym kolorze. Wymiar całego kalendarza  30x75,5cm. W przypadku innych ilości lub wymiarów kalendarzy trójdzielnych prosimy o kontakt.

 • kalendarze trójdzielne LUX - express (4dni)
  Kalendarze trójdzielne w ekspresowym termine - 4 dni robocze