Informacje

Promocje

wiz-ozdobne-jednostronne -100 szt.

Nowy produkt

Rozmiar:
- 50 x 90 mm,

- druk: pełny Kolor (CMYK) + biały,

- pakiet - 100 szt.

- czas realizacji - do 4 dni roboczych

Na zdjęciach są rodzaje papierów i próbki druków na tych papierach w porównaniu z drukiem na białym tle (różnice widoczne są na papierach kolorowych).

Przy zamówieniu proszę podać nr i kolor papieru (nr widoczne są na zdjęciu)

Więcej szczegółów

69,00zł netto

69,00zł brutto

Więcej informacji

Jak należy przygotować projekt?

Format użytku

Rozmiar po obcięciu wynosi:
50mm x 90mm dla wizytówek zwykłych.

Format projektu

szablon wizytówki

Projekt musi mieć wymiary 54mm x 94 mm tj. o 2 mm wieksze z kazdej strony w stosunku do rozmiaru użytku. Jeżeli jakieś obiekty wystają poza obszar projektu należy je obciąć.
Uwaga!
Nawet jeśli twoja praca nie posiada tła wyprowadzonego na spad, format projektu musi być zachowany. Dlatego format projektu należy ograniczyć prostokątem o wymiarach 54x94mm (59x89mm) na najnizszej warstwie, bez konturu (outline) i wypelnienia, lub (w przypadku pliku rastrowego) odpowiednio wykadrować projekt tak aby miał on odpowiednie wymiary.

Spad
Tło pracy oraz wszystkie obiekty przylegające do krawędzi użytku należy wyprowadzić na spad poza krawędź użytku. Przy tej pracy spad wynosi zawsze 2 mm z każdej strony. 
Szablon
W celu ułatwienia projektowania proponujemy śćiągnięcie szablonu, według którego można przygotować pracę (kliknij zakładkę "pobierz")
 
 
Uwaga! szablon służy jako wzór do projektowania. Przed zapisaniem gotowego projektu szablon należy usunąć aby nie został wydrukowany razem z użytkiem!