Wizytówki

Nowoczesne, nietypowe, ciekawe, oryginalne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wizytówki plastikowe z pcv jak i przezroczyste. Wizytówki plastikowe są bardzo twrwałe, co jest istotną cechą przy częstym użytkowaniu wizytówki. Materiał jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne niż papier. Wizytówki plastikuowe cechujują się dużą sztywnością. Nadają się jednak do większości popularnych zastosowań.

Wizytówki W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • wizytówki-standard z folią mat

  Wizytówki standard oferujemy w dwóch formatach: - 90x50 mm - 85x55 mm

 • wizytówki plastikowe oraz przezroczyste

  Nowoczesna wizytówka plastikowa to elegancki, trwały i wygodny w użyciu nośnik podstawowych informacji o konkretnej osobie lub firmie – idealny sposób na przyciągnięcie uwagi klientów, na reklamę i promocję świadczonych przez nią usług lub oferowanych produktów.

  W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo najlepszej jakości wizytówki wykonane z trwałych i estetycznych tworzyw sztucznych, w tym efektownie wyglądające ich przezroczyste wersje. Używany przez nas materiał jest znacznie trwalszy niż papier, dzięki czemu tworzonym przez nas wizytówkom nie zagraża wilgoć. Są one również bardziej odporne na typowe uszkodzenia mechaniczne – mniej podatne na rozdarcia, uszkodzenia rogów czy złamania.

  Druk przezroczystych kart to prosty sposób na zwiększenie prestiżu firmy. Dzięki efektownemu wyglądowi i dużej trwałości zadrukowane plastikowe karty można wykorzystać również w charakterze eleganckich karnetów, kart rabatowych lub promocyjnych czy biletów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru produktów dopasowanych do Państwa specyficznych potrzeb!

 • wizytówki z kolorowym środkiem

  Wizytówki z kolorowym środkiem (brzegami) są wyjątkowo efektowne bardzo sztywne. Wewnętrzna warstwa wizytówek to papier barwiony w masie, dostępny w różnych kolorach.